Projekční činnost Znojmo

Nabízíme projekty rodinných domu, zahradních chatek, bytových domů, obchodních center a dalších větších či menších staveb, investiční záměry, sportovní a zdravotnické objekty, projekty rekonstrukcí, cenové rozpočty staveb, zastupování při jednání s úřady.

Jak postupujeme?

V případě, že máte zájem o zpracování projektové dokumentace Vámi plánované stavby, sjednejte si s námi schůzku. Pečlivě vyslechneme Vaše představy a poskytneme informace o možnostech jejich realizace. Navrhneme optimální technické i prostorové řešení s ohledem i na Vaše časové požadavky.

Pokud se rozhodnete s naší projekční kanceláří spolupracovat, uzavřeme smlouvu o dílo, kde budou specifikovány Vaše požadavky, včetně dohodnutých termínů dodání a finanční odměny.

Váš pozemek potřebujeme vidět!

Nebojte se, netrpíme nedostatkem fantazie, ale abychom pro Vás realizovali to nejlepší, vnímat atmosféru místa, kontext okolní zástavby a dispoziční řešení celé stavby, považujeme za nezbytné.

Při vlastní tvorbě projektové dokumentace se opakovaně sejdeme a budeme diskutovat nad projektem tak, abychom dosáhli optimálního řešení. Platí, že vy říkáte přání a my k němu vymýšlíme nejlepší technologie s ohledem na Vaši cenovou představu.

Už máte projekt hotový? Nezapomeňte, že ke stavebnímu povolení potřebujete i měření radonu. Jako jediná firma na Znojemsku provádíme měření radonu v expresním čase!

Certifikovaný konzultant - Passive House Designers

Sníte o bydlení v prostorném komfortním domě, ve kterém můžete aktivně pracovat, bavit se s přáteli, hrát si s dětmi nebo jen tak odpočívat? Kde neplatíte horentní sumy za energie a přitom dýcháte vždy čerstvý vzduch? Představujeme vám osvědčený koncept pasivního domu!

Život v pasivním domě neznamená pouze úsporu nákladů na vytápění, ale můžete také počítat s tím, že se zbavíte většiny svých zdravotních problémů. Zařízení, které pracuje i v noci, filtruje vzduch a tím ho zbavuje škodlivých nečistot a prachu.

Díky tomu, že stroj přivede vždy přesně tolik vzduchu, kolik potřebujete, se nemusíte bát plísní, které tak často trápí obyvatele rekonstruovaných panelových domů. Uvnitř domu dýcháte pouze čerstvý vzduch.

Pasivní dům má spoustu výhod:

Certifikáty